درباره ما

گروه آریا نوین فعالیت خود را به لحاظ نیاز بازار کشور به این صنعت نوین و رسیدن به آرمانهای گروه در سال 90 با فروش و راه اندازی ماشین آلات تولید درب پنجره دوجداره UPVC آغاز و در ادامه با گسترش فعالیت با ایجاد انبارهای مرکزی پخش پروفیل های شرکت آریا پروفیل ارس در تهران و شمال غرب کشور و عرضه پروفیل گالوانیزه تقویتی شکل جدید تری به خود گرفت .

کیفیت بالا و قیمت مناسب،خدمات نصب سریع ماشین آلات و پوشش خدمات مناسب از جمله تامین پروفیل UPVC ،یراق آلات و پروفیل گالوانیزه تقویتی در انواع مقاطع مورد نیاز در ادامه روند تجهیز کارگاه ها موجب شده که مشتریان عزیزمان با خیال آسوده تر نسبت به تجهیز و تاسیس کارگاه اقدام نمایند.
همکاری و مشاوره با بیش از 200 کارگاه فعال ساخت درب و پنجره در سطح کشور از چندین سال قبل جزء اعتبار و افتخارات این مجموعه می باشد.
همه تلاش این مجموعه براین است که با راضی نگه داشتن و کسب ممنونیت مشتریانمان سهم بیشتری از بازار و خدمات در صنعت UPVC را داشته و همچنین در پویایی و پیشرفت میهن عزیزمان سهیم باشیم ...


""" کیفیت هدف مشترک ماست...

"اخبار شرکت:"
شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز-93
حضور آریا نوین در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد-خرداد ماه 93
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان - 19-22 مرداد- تهران
حضور آریا نوین در نمایشگاه تکنولوژی ساختمان و صنایع وابسته (مصلی تهران) 4-8 اردیبهشت 94
حضور در نمايشگاه اختصاصى همدان،سالن بوعلى-١٤ الى ١٨ ارديبهشت ماه ٩٥
حضور در نمايشگاه صنعت ساختمان شهركرد غرفه٢٠،زمان٤ الى٨ خرداد ٩٥

افتتاح انبار مرکزی آریا پروفیل ارس در تهران


(شرکت آریا پروفیل ارس ) با افتتاح انبار مرکزی خود در غرب تهران آماده ارائه خدمات به همکاران گرانقدر تولید کننده درب و پنجره UPVC به صورت مستقیم می باشد. قابل ذکر است تمامی محصولات مورد نیاز کارگاه های تولیدی از قبیل" یراق آلات و پروفیل گالوانیزه جهت تولید درب و پنجره " علاوه بر فروش پروفیل ، بصورت یکجا جهت سهولت و کاهش هزینه حمل مشتریان عزیز از انبار مرکزی قابل ارائه میباشد. همچنین در راستای مشتری مداری کلیه علاقه مندان و صنعتگران در سرتاسر کشور این فرصت را پیدا می کنند که از نزدیک از انبار محصولات بازدید داشته و کیفیت و خدمات واقعی اینشرکت را مورد سنجش و ارزیابی قرار داده و اقدام به خرید نمایند. - اضافه مینماید: ** پروفیل های عرضه شده دارای ضمانت نامه 15 ساله بوده و از سوی بیمه ایران مورد تایید قرار گرفته اند. *** پروفیل های سری کشویی و لمینت در چهار رنگ متفاوت موجود میباشد*** آدرس:بزرگراه آیت الله سعیدی،شهرک صنعتی چهار دانگه،شهرک سهند پلاک 2/505 تلفکس: 44967118-021 09125982315 همراه پروفیل ایرانی پنجره ایرانی معماری ایرانی
ارسال شده توسط Admin

نویسنده : Admin | اخبار سایت | ارسال نظر: 1 |  نسخه مناسب برای چاپ