درباره ما

گروه آریا نوین فعالیت خود را به لحاظ نیاز بازار کشور به این صنعت نوین و رسیدن به آرمانهای گروه در سال 90 با فروش و راه اندازی ماشین آلات تولید درب پنجره دوجداره UPVC آغاز و در ادامه با گسترش فعالیت با ایجاد انبارهای مرکزی پخش پروفیل های شرکت آریا پروفیل ارس در تهران و شمال غرب کشور و عرضه پروفیل گالوانیزه تقویتی شکل جدید تری به خود گرفت .

کیفیت بالا و قیمت مناسب،خدمات نصب سریع ماشین آلات و پوشش خدمات مناسب از جمله تامین پروفیل UPVC ،یراق آلات و پروفیل گالوانیزه تقویتی در انواع مقاطع مورد نیاز در ادامه روند تجهیز کارگاه ها موجب شده که مشتریان عزیزمان با خیال آسوده تر نسبت به تجهیز و تاسیس کارگاه اقدام نمایند.
همکاری و مشاوره با بیش از 200 کارگاه فعال ساخت درب و پنجره در سطح کشور از چندین سال قبل جزء اعتبار و افتخارات این مجموعه می باشد.
همه تلاش این مجموعه براین است که با راضی نگه داشتن و کسب ممنونیت مشتریانمان سهم بیشتری از بازار و خدمات در صنعت UPVC را داشته و همچنین در پویایی و پیشرفت میهن عزیزمان سهیم باشیم ...


""" کیفیت هدف مشترک ماست...

"اخبار شرکت:"
شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز-93
حضور آریا نوین در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد-خرداد ماه 93
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان - 19-22 مرداد- تهران
حضور آریا نوین در نمایشگاه تکنولوژی ساختمان و صنایع وابسته (مصلی تهران) 4-8 اردیبهشت 94

افتتاح انبار مرکزی آریا پروفیل ارس در تهران


شرکت آریا پروفیل ارس با افتتاح انبار مرکزی خود در غرب تهران آماده ارائه خدمات به همکاران گرانقدر تولید کننده درب و پنجره UPVC به صورت مستقیم می باشد. قابل ذکر است تمامی محصولات مورد نیاز کارگاه های تولیدی از قبیل" یراق آلات و پروفیل گالوانیزه جهت تولید درب و پنجره " علاوه بر فروش پروفیل ، بصورت یکجا جهت سهولت و کاهش هزینه حمل مشتریان عزیز از انبار مرکزی قابل ارائه میباشد. همچنین در راستای مشتری مداری کلیه علاقه مندان و صنعتگران در سرتاسر کشور این فرصت را پیدا می کنند که از نزدیک از انبار محصولات بازدید داشته و کیفیت و خدمات واقعی اینشرکت را مورد سنجش و ارزیابی قرار داده و اقدام به خرید نمایند. - اضافه مینماید: ** پروفیل های عرضه شده دارای ضمانت نامه 15 ساله بوده و از سوی بیمه ایران مورد تایید قرار گرفته اند. *** پروفیل های سری کشویی و لمینت در چهار رنگ متفاوت موجود میباشد*** آدرس:بزرگراه آیت الله سعیدی،شهرک صنعتی چهار دانگه،شهرک سهند پلاک 2/505 تلفکس: 44967118-021 09125982315 همراه پروفیل ایرانی پنجره ایرانی معماری ایرانی
ارسال شده توسط Admin

نویسنده : Admin | اخبار سایت | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ