درباره ما

گروه آریا نوین فعالیت خود را به لحاظ نیاز بازار کشور به این صنعت نوین و رسیدن به آرمانهای گروه با فروش و راه اندازی ماشین آلات تولید درب پنجره دوجداره UPVC آغاز کرد.

کیفیت بالا و قیمت مناسب،خدمات نصب سریع ماشین آلات و پوشش خدمات مناسب از جمله تامین پروفیل UPVC ،یراق آلات و پروفیل گالوانیزه تقویتی در انواع مقاطع مورد نیاز در ادامه روند تجهیز کارگاه ها موجب شده که مشتریان عزیزمان با خیال آسوده تر نسبت به تجهیز و تاسیس کارگاه اقدام نمایند.
همکاری و مشاوره با کارگاه های فعال ساخت درب و پنجره در سطح کشور از چندین سال قبل جزء اعتبار و افتخارات این مجموعه می باشد.
همه تلاش این مجموعه براین است که با راضی نگه داشتن و کسب ممنونیت مشتریانمان سهم بیشتری از بازار و خدمات در صنعت UPVC را داشته و همچنین در پویایی و پیشرفت میهن عزیزمان سهیم باشیم ...


""" کیفیت هدف مشترک ماست...

"اخبار شرکت:"
شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز-93
حضور آریا نوین در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد-خرداد ماه 93
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان - 19-22 مرداد- تهران
حضور آریا نوین در نمایشگاه تکنولوژی ساختمان و صنایع وابسته (مصلی تهران) 4-8 اردیبهشت 94
حضور در نمايشگاه اختصاصى همدان،سالن بوعلى-١٤ الى ١٨ ارديبهشت ماه ٩٥
حضور در نمايشگاه صنعت ساختمان شهركرد غرفه٢٠،زمان٤ الى٨ خرداد ٩٥

افتتاح انبار مرکزی آریا پروفیل ارس در تهران


(شرکت آریا پروفیل ارس ) با افتتاح انبار مرکزی خود در تهران آماده ارائه خدمات به همکاران گرانقدر تولید کننده درب و پنجره UPVC به صورت مستقیم می باشد. قابل ذکر است تمامی محصولات مورد نیاز کارگاه های تولیدی از قبیل پروفیل" یراق آلات و پروفیل گالوانیزه جهت تولید درب و پنجره " علاوه بر فروش پروفیل،بصورت یکجا جهت سهولت و کاهش هزینه حمل مشتریان عزیز از انبار مرکزی قابل ارائه میباشد. پروفیل های عرضه شده دارای ضمانت نامه 20 ساله هستند  *** پروفیل های سری کشویی و لمینت در چهار رنگ متفاوت موجود میباشد*** آدرس:بزرگراه آیت الله سعیدی،شهرک صنعتی چهار دانگه تلفکس: 44967118-021
"پروفیل ایرانی پنجره ایرانی معماری ایرانی"


نویسنده : Admin | اخبار سایت | ارسال نظر: 1 |  نسخه مناسب برای چاپ